Učíme se pro život

Základní škola a Mateřská škola Jasenná

ZŠ a MŠ Jasenná
Jasenná 215
552 22 Jasenná
+420491881162 +420739454934
info@zsjasenna.cz

Anketa

Jak se vám líbí naše nové stránky?

ČERVEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE.

31.05.2021 06:22

Vážení rodiče, letošní rok byl pro všechny náročný. Kvůli pandemii se mnoho školních akcí nemohlo zrealizovat.

Nyní se opatření rozvolňují a z tohoto důvodu můžeme na závěr školního roku uspořádat několik akcí.

1. 6. – Den dětí – batůžkový výlet za zvířátky. Dopoledne po svačině půjdeme na exkurzi do areálu řemesel k Dubnovým. Do batůžku dejte dětem pití a nějakou dobrůtku. Na tento den mohou vzít děti do MŠ několik kousků usušeného tvrdého chleba pro koně a ovce.

11. 6. - Nocování předškoláků v MŠ (mohou se zúčastnit i děti s OŠD). Sraz dětí bude u školky v 17 hodin. Rodiče si děti vyzvednou v sobotu od 8 – 8,30 hodin. Do batůžku dejte dětem: pláštěnku, uzeninu na opékání, pečivo, nějakou sladkost nebo ovoce, zeleninu, misku na tábornickou polévku, baterku.

Program:* turistický výlet

                 *táborák, opékání, hry

                 * noční hra na školní zahradě

16. 6. – Focení na konec školního roku (fotograf p. Hurdálek)

18. 6. - Výlet do Licibořic

Školní výlet pro děti je naplánován na pátek 18. června 2021 do Licibořic („Babiččin dvoreček a Dědečkova obůrka“).

Odjezd bude v 7,30h., své děti přiveďte do 7,15h. do MŠ.

Cena výletu 400,- Kč (doprava, vstupné, suvenýr pro děti). Kdo z rodičů předem ví, že se jeho dítě výletu nezúčastní, nahlaste to, prosím, v MŠ! Upozorňuji na zvýšení ceny výletu při nižším počtu dětí!

Předpokládaný návrat ve 14h., kde bude v MŠ pozdní oběd. Své děti si vyzvedávejte až po 15 h.

S sebou dejte dětem do batůžku: pláštěnku, papírové kapesníky, lahev s pitím, dvě svačiny (ve školce obě svačiny dětem odhlásíme), ovoce nebo zeleninu a nějakou dobrůtku dle vašeho uvážení. Při deštivém počasí doporučujeme holínky. Nahlaste předem, pokud se vašemu dítěti dělá v autobuse špatně!

25. 6. – Besídka, vystoupení dětí a šerpování předškoláků, výstava ke 40 výročí otevření mateřské školy

BESÍDKA, loučení s předškoláky a výstava k 40 výročí založení naší mateřské školy, která bude otevřena i v sobotu (9–15 h.). Naplánováno na pátek 25. června 2021 od 15 hodin v kulturním domě Obecního úřadu Jasenná.