Konec roku v mateřské škole.

24.05.2023 08:48

Úterý 30. 5. – školní výlet  - Perníková chaloupka Ráby u Pardubic, Kunětická hora.

Čtvrtek 1. 6. – Den dětí – prožitkové dopoledne. Naučná hasičská stezka na zahradě MŠ, sportovní disciplíny na zahradě ZŠ, setkání se členy Policie ČR a Hasičů (společně se ZŠ).

Čtvrtek 8. 6. – Fotografování -  skupina dětí a předškoláků na konec školního roku (p. Hurdálek).

Pátek 9. 6. – divadlo v MŠ -  9 hod. - p. Vyšohlídová „Tajemná zahrada“ (společně se ZŠ).

Pátek 9. 6. - Nocování předškoláků v MŠ (mohou se zúčastnit i děti s OŠD). Sraz dětí bude u školky v 17 hodin. Rodiče si děti vyzvednou v sobotu od 8 – 8,30 hodin. Do batůžku dejte dětem: pláštěnku, uzeninu na opékání, pečivo, nějakou sladkost nebo ovoce, zeleninu, misku na tábornickou polévku, baterku.

Program:* turistický výlet do Šestajovic (Motomuzeum), zpět autobusem

*táborák, opékání, hry

* noční hra na školní zahradě

Středa 21. 6. – Besídka – od 15 hod. – v kulturním domě OÚ - vystoupení dětí na konec školního roku a šerpování předškoláků.

Připravujeme ještě exkurze v rámci vesnice.

Podrobné informace o plánovaných akcích se dozvíte z našich webových stránek, facebooku a nástěnky v MŠ.

O případných změnách vás budeme včas informovat.